دوشنبه, 27 ارديبهشت 1400
  • ساعت : ۱۲:۳۶:۲۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ 
  • کد خبر : ۳۸۷۳
    /  3
معاون دادستان كرج از تلاش قوه قضائیه برای ارتقای امنیت پایدار در كمال شهر
قیومی که در جلسه رسمی شورای اسلامی کمال شهر حضور یافته بود، گفت: اجرای صحیح قوانین خواسته قوه قضائیه در کل استان از جمله کمال شهر است که برای تحقق این هدف ، با مدیران و مسئولان شهری همکاری لازم را خواهند داشت

معاون دادستان کرج از تلاش قوه قضائیه برای ارتقای امنیت پایدار در کمال شهر خبر داد.

قیومی که در جلسه رسمی شورای اسلامی کمال شهر حضور یافته بود، گفت: اجرای صحیح قوانین خواسته قوه قضائیه در کل استان از جمله کمال شهر است که برای تحقق این هدف ، با مدیران و مسئولان شهری همکاری لازم را خواهند داشت.

وی با بیان اینکه اجرای دقیق قوانین موجود، نخستین و مهمترین گام بری ایجاد امینت پایدار است،  گفت : در سایه ی وحدت و همدلی است که می توان گره ای از مشکلات مردم گشود بنابراین همه اعضای شورا با همکاری شهردار می توانند معضلات و مشکلات موجود از جمله سد معبر ، انضباط شهری ، ساخت و سازهای ناهمگون و نابسامان، پای بندی به اصول معماری و شهرسازی و امثال اینها را حل کنند.

معاون دادستان مرکز استان در ادامه گفت: نیروی انتظامی و دستگاه قضا هم آمادگی دارد تا با مدیریت شهری همکاری لازم را برای ساماندهی اوضاع شهر داشته باشد تا معضلات شهر بیش از این گسترش پیدا نکند.

قیومی همچنین با بیان اینکه نابسامانی در شهر موجب تضییع حقوق شهروندان قانونمند می شود، افزوده : المان ها و سیما و منظر شهری می تواند در آرامش روانی شهروندان مؤثر باشد بنابراین باید کارکنان شهرداری خود را موظف بدانند تا از تخلف عده ای سودجو چشم پوشی نکرده و بر اساس قانون به تخلفات آنها رسیدگی شده و از ارائه تخلف پیشگیری شود.

وی تأکید کرد : مأموران پلیس ساختمان و سد معبر حق برخورد فیزیکی وخارج از ضابطه و قانون با متخلفان ندارند و هرگونه برخورد و اعمال قانون باید براساس قانون باشد تا از هرگونه حاشیه سازی پیشگیری شود.

این مقام مسئول افزود: در برخورد قانونی با متخلفان کوتاهی نخواهیم کرد و هیچگونه مسامحه و مصالحه ای با آنها نخواهیم داشت.

معاون دادستان کرج گفت: مدیران شهری در هر مقام و مسئولیتی فرصت خدمت به مردم را غنیمت بشمارند و با انرژی مضاعف به همه شهروندان در سایه ی اجرای قانون خدمت کنند.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0