دوشنبه, 27 ارديبهشت 1400
  • ساعت : ۹:۲۷:۴۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ 
  • کد خبر : ۳۸۶۸
رییس شورا در پیامی رحلت پیامبر اسلام حضرت محمد المصطفی(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و شهادت امام رضا(ع) را تسلیت گفت
پیامبر اکرم(ص) به عنوان خاتم انبیا با کشیدن خط بطلان بر جاهلیت، مسیر و ادامه راه حقانیت را برای ما بسیار سهل و آسان کرد. آن بزرگوار با زندگی پربار خود در طول ۲۳ سال مأموریت الهی به خوبی توانست پایه‌های حکومتی دینی و اسلامی را بنا کند که تا به امروز هیچ‌ قدرتی نتوانست کوچک‌ترین خدشه ای بر آن وارد نماید

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی کمالشهر، رییس شورا در پیامی رحلت پیامبر اسلام حضرت محمد المصطفی(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و شهادت امام رضا(ع) را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 

پیامبر اکرم(ص) به عنوان خاتم انبیا با کشیدن خط بطلان بر جاهلیت، مسیر و ادامه راه حقانیت را برای ما بسیار سهل و آسان کرد. آن بزرگوار با زندگی پربار خود در طول ۲۳ سال مأموریت الهی به خوبی توانست پایه‌های حکومتی دینی و اسلامی را بنا کند که تا به امروز هیچ‌ قدرتی نتوانست کوچک‌ترین خدشه ای بر آن وارد نماید.

اینجانب رحلت جانگداز و ملکوتی خاتم پیامبران و پیام آور مهربانى و رحمت، پیامبر عظیم‌الشأن اسلام حضرت رسول اکرم (ص)، شهادت کریم آل طه امام حسن مجتبی (ع) و شهادت هشتمین ستاره آسمان امامت و ولایت امام رضا (ع)را به تمام مسلمین علی الخصوص مردم متدین کمالشهر تسلیت عرض می نمایم.

          نیک فلاح رئیس شورای اسلامی کمالشهر

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0