دوشنبه, 27 ارديبهشت 1400
  • ساعت : ۱۴:۳۷:۳۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ 
  • کد خبر : ۳۸۶۷
پیام تسلیت رئیس شورای اسلامی كمالشهر به مناسبت سالروز اربعین حضرت اباعبدالله الحسین (ع)
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی کمالشهر ، مجید نیک فلاح رياست شورای اسلامی کمالشهر در پيامی فرا رسيدن اربعين سيد و سالار شهيدان را تسليت گفت

پيام تسليت رئيس شورای اسلامی کمالشهر به مناسبت سالروز اربعين حضرت اباعبدالله الحسين (ع)

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی کمالشهر ، مجید نیک فلاح رياست شورای اسلامی کمالشهر در پيامی فرا رسيدن اربعين سيد و سالار شهيدان را تسليت گفت.
در متن اين پيام آمده است :
« چهل روز از عزای غريب ترين شهيد تاريخ و اسوه آزادگی و مردانگی و الگوی حريت و سربلندی می گذرد. چهل، عدد ' کمال ' است و انسان،
كمال خويش را از سرچشمه های جوشان و زلال عاشورا تا اربعين يافته است. اربعين يعني يگانه  شدن با كربلا، و بيگانه  شدن از هر آنچه كربلا ستيز و كربلا گريز است.
تنها زيارت اربعين سيد الشهداء عليه السلام است که مؤمن خالص را از ديگران تميز می دهد و دوستان اهل بيت عليهم السلام را از غير آنان جدا می کند و مؤمن واقعی کسی است که نگذارد آثار نهضت امام حسين عليه السلام فراموش شود و در قدردانی و شرکت در هدف آن حضرت کوتاهی نورزد.
پيروان و دوستان امام حسين عليه السلام اميدوارند تا از اين طريق مشمول اين حديث نبوی شوند که جابر بن انصاری – از صحابه رسول خدا صلی الله عليه و آله و سلم و نخستين زائر قبر حضرت اباعبدالله الحسين (ع) در اولين اربعين سيدالشهداء روايت کرده است: کسی که قومی را دوست دارد با آنها محشور می شود و کسی که عمل قومی را دوست دارد با ايشان شريک می باشد.
اينجانب فرا رسيدن اربعين خامس آل عبا و ماه نقش بستن زيبايي ها در چشمان غمبار پيام رسان کربلا حضرت زينب (س) بر همه شيفتگان و دلدادگان حسينی و ظلم ستيزان عالم، به ويژه مردم قدردان کمالشهر تسليت و تعزيت عرض می نمايم. »

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0