عنوان : پیگیری مشكلات بخش آسارا در دستور كار شورای اسلامی شهرستان كرج
کد خبر : ۳۸۴۲
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ 
ساعت : ۱۱:۲۷:۵۴

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

رئیس شورای اسلامی شهرستان کرج و کمالشهر از اولویت پیگیری مشکلات موجود در بخش آسارا خبر داد.

قهرمان پوران در بازدید از بخش آسارا، در جمع مسئولان این بخش گفت: حمایت از روستاهای شهرستان به عنوان مولد محصولات دامی و کشاورزی از وظایف ذاتی همه دستگاههای مسئول است که شورای شهرستان نیز در حدود وظایف و اختیارات خود مشکلات این بخش را از نهادها و سازمان های مسئول از جمله جهاد کشاورزی، شرکت آبفای روستایی، بنیاد مسکن، محیط زیست و منابع طبیعی پیگیری کرده و به مطالبات به حق مردم این منطقه پاسخ خواهیم داد.

وی با بیان اینکه جاده کرج چالوس از زیباییهای منحصر بفرد برخوردار بوده و از ظرفیت بالایی برای رونق و توسعه صنعت گردشگری برخوردار است، گفت: همه مسئولان تصمیم گیرنده و اجرایی باید با نگاه ویژه، مسائل و موضوعات بخش آسارا را پیگیری کنند.

بخشدار آسارا نیز با بیان اینکه در سالهای اخیر برخی خدمات به مردم منطقه داده شده است، گفت: تحویل آبفای روستایی به آبفای شهری و پیگیری گازرسانی به روستاهای بخش در کنار تعامل و هم اندیشی بین شورای بخش و بخشداری موجب افزایش امید در منطقه شده است. مهندس کمالی افزود: بازنگری و اصلاح مصوبه شورای عالی امنیت ملی در خصوص حذف حرایم آب با اجرای طرح جمع آوری فاضلاب نیز از مطالبات جدی مردم بخش آسارا است.

رئیس شورای اسلامی بخش آسارا نیز در این برنامه، عدم ارائه طرح مصوب مستثنیات در اراضی ملی و تداخل آن با اراضی مشخصی و همچنین مشکلات حریم راه و طرح هادی روستاها و نامناسب بودن آسفالت جاده کرج- چالوس راه از دغدغه های اصلی مردم و مسئولان این بخش عنوان کرد.بازگشت           چاپ چاپ         
 
5.1.0.0
V5.1.0.0