/  7
عنوان : در آئین بازگشایی مدارس عنوان شد جمعیت دانش آموزی كمال شهر، نیازمند توجه متولیان است
کد خبر : ۳۸۳۴
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ 
ساعت : ۱۲:۳۴:۹

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

 رئیس شورای اسلامی کمال شهر در آئین بازگشایی مدارس در دبیرستان فاطمیه گفت: با توجه به جمعیت بالای دانش آموزان و فرهنگیان کمال شهر و وجود استعدادهای ذی قیمت لازم است مسئولان و متولیان تعلیم و تربیت نگاه ویژه ای به مدارس کمال شهر داشته باشند.

مهندس قهرمان پوران در ادامه با اشاره به رشد شتابان جمعیت در کمال شهر افزود: کمبود فضاهای آموزشی و تراکم بالای دانش آموزان در کلاسهای درس همچنان از معضلات اصلی جامعه تعلیم و تربیت کمال شهر است که متأسفانه علی رغم اقدامات انجام شده ، کمال شهر همچنان از این مسئله رنج می برد.

وی با بیان اینکه فرهنگ به عنوان زیر ساخت مهم توسعه و سازندگی در هر جامعه ای است، گفت: اگر چنانچه مشکلات آموزش و پرروش در کمال شهر حل نشود در توسعه فرهنگی دچار بحران خواهیم شد که بهتر است همه مسئولان و مردم دست در دست هم به کمک آموزش و پرورش بیایند تا آینده ای درخشان برای فرزندان سرزمینمان رقم بخورد.

قهرمان پوران تعامل مدیریت شهری و آموزش و پرورش را مثبت ارزیابی کرد و گفت : مدیریت شهری تاکنون اقدامات مناسبی برای توسعه و تجهیز مدارس کمال شهر به سرانجام رسانده که پس از این هم این همکاریها ادامه خواهد داشت.بازگشت           چاپ چاپ