/  7
عنوان : رونق خدمت رسانی در كمال شهر
کد خبر : ۱۸۳۲
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ 
ساعت : ۱۱:۴:۳۳

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از توسعه خدمت رسانی به مردم کمال شهر در آینده نزدیک خبر داد.

پور سلیمانی با حضور در شورای اسلامی کمال شهر گفت: ستاد اجرایی فرمان امام در راستای خدمت رسانی به شهروندان در تلاش است تا اقدامات مناسبی به ویژه در مناطق کم برخوردار اجرا کند.

وی افزود: همکاری با بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان برای راه اندازی بیمارستان صحرایی در خرمدشت از جمله این خدمات است که خوشبختانه با استقبال خوب مردم و خدمت رسانی تیم مناسب پزشکی روبرو شده است.

پور سلیمانی گفت: برای کمک به توسعه پایدار کمال شهر نیز در چارچوب توانمندیهای موجود در منطقه بحث اهداء زمین برای احداث مصلای نماز جمعه، مدرسه و فضای سبز را دستور کار قرار خواهیم داد تا مردم از خدمات و رفاه بیشتری در کمال شهر برخوردارد شوند.

رئیس شورای اسلامی کمال شهر نیز در این جلسه گفت: متأسفانه به دلیل رشد شتابان جمعیت در کمال شهر سرانه امکانات موجود با فاصله ی زیادی از جمعیت موجود عقب مانده است.

قهرمان پوران افزود: برای تأمین رفاه و امکانات مردم همه دستگاهها و نهادهای عمومی و دولتی باید دست به دست هم دهند تا چالشهای پیش روی کمال شهر کاهش پیدا کند.

وی گفت: کمبود فضاهای آموزشی، فرهنگی، درمانی و تفریحی از جمله مواردی است که زیرساختهای شهر را با ضعف روبرو کرده است و در حال حاضر با توجه به امکانات موجود افزایش جمعیت در کمال شهر می تواند شرایط را نامطلوب تر کند.

گفتنی است از شروع به کار هیئت رئیسه جدید شورای اسلامی مدیران کل سازمان تبلیغات اسلامی و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان در کمال شهر حضور یافته و برای گشایش امور مردم اقداماتی را به سرانجام رسانده اند.بازگشت           چاپ چاپ